Často v životě čekáme, než si splníme své nejniternější Sny.

Čekáme na to „až přijde ten pravý čas“, „až změníme tu otravnou práci“, „až děti vyrostou a vypadnou z domova“, „až zhubneme těch 10 kg“, „až budeme mít více svalů“, „až příště!“…

…jenže čas utíká a čas je jediná komodita, kterou si nemůžeme koupit, půjčit ani dostat darem.

Jednoho dne se probudíme a zjistíme, že už je pozdě. Že jsme „zmeškali vlak“ a náš sen se nám neustále vzdaluje a vzdaluje. Čím déle čekáme, tím rychleji a déle musíme sprintovat, abychom ho dohnali.

Co nás brzdí?

Většinou je to strach. Strach, že to nedokážeme. Strach, že nejsme dost dobří. Strach, že si to nezasloužíme. No a co na to řekne soused? A budou mě pak mít ještě kamarádi/rodina rádi?

Na strach je jediný recept, zabít ho v prvním okamžiku kdy se vynoří na povrch. Pokud to neuděláte, bude neustále sílit za Vašimi zády a pronásledovat Vás do konce života.

A život ve strachu není skutečným životem. Není to svobodný život.

Pokud hledáte pomoc a sílu jít dál, jděte do koupelny a podívejte se na toho fešáka/kočku v zrcadle a řekněte mu/jí do očí: TY TO DOKÁŽEŠ, JÁ V TEBE VĚŘÍM.

Budete překvapeni, jak takováto jednoduchá pomůcka změní Váš život.

Autor: Martin Barna

Chceš se naučit více o stravování, jak si nastavit celkový příjem dne, jak si ho vypočítat a celkově jak vést své hubnutí či nabírání efektivně dle moderních vědeckých poznatků? Koukni na můj videokurz:

Více o videokurzu