Lidi už se nemůžu dívat na to, kolik lidí to samo se sebou vzdává.

Nejde o tuky, nejde o velikost bicepsu. Jde o to, že pokud člověk sám sobě nevěří, je ztracený a nikdo mu nepomůže.

Běžte za svými Sny. VY TO DOKÁŽETE.

Stačí uvěřit a naprosto se oddat Vašemu cíli, Vašemu snu.

Je to o tom být ochoten v jakoukoli vteřinu Vašeho života obětovat to co jste pro to čím se chcete stát.

A pokud začnete jít za tím svým, přijdou první výsledky. Když přijdou první výsledky, motivuje Vás to jít dále a zvedne to Vaše sebevědomí. S vyšším sebevědomím se zvedá Váš potenciál svého Snu dosáhnout a s každým dalším krokem vpřed máte další mini vítězství…

Je to mind game. Je to VY versus VY. Asi Vás nepotěším, ale nikdo Vám nepomůže. Pokud budete spoléhat v dosažení svých cílů na snahy někoho jiného, dopadne to smutným zklamáním.

Není lepší pocit, než se budit každý den s pocitem, že máte světu co dát a začít to hned po probuzení nadšeně rozdávat.

„Ale já nevím co chci.“

Pokud nevíš co chceš, nemůžeš to nikdy dostat. A to ani kdyby Ti to Bůh/bohové či kdokoli chtěl ze všech sil dát, pokud nevíš co to je, nemůžeš to získat.

Nevíš co chceš??

Pak by Tvou naprostou životní prioritou od této chvíle mělo být: najít to. Najít to, proč Ti buší srdce rychleji, proč nemůžeš v noci usnout a chceš tomu dát více. Proč jsi plný energie i když den nespíš.

Musíš najít své PROČ. Protože to je to jediné, na čem v životě záleží.

Vše co máme, měli jsme a získáme se stane prachem. Jediné co zůstane je Odkaz. Vliv na ostatní a plamen, který můžeme zapálit v jejich srdcích a zkvalitnit tak jejich život.

Neříkám, že je život o tucích a svalech. Ale když vidím, jak se na fotkách klientů mění nejen tělo, ale i ten úsměv, sebevědomí a radost ze života, sebeúcta a životní Vůle…žene mi to slzy do očí a snad poprvé v životě mám pocit, že jsem na sebe hrdý a že Tvořím něco, co má smysl.

A pokud může někoho naplňovat hubnutí tuků a nabírání svalů, tak i kdybyste milovali kreslení na uschlé listí, tak JE TO MOŽNÉ! 

A já nepochybuji o tom, že kdokoli to dočetl až sem, tak na to má. Věřím ve Vás a fandím Vám.

Dvěma slovy:

Be Effective

Autor: Martin Barna

Chceš se naučit více o stravování, jak si nastavit celkový příjem dne, jak si ho vypočítat a celkově jak vést své hubnutí či nabírání efektivně dle moderních vědeckých poznatků? Koukni na můj videokurz:

Více o videokurzu