„Diety“ se mění. Přicházejí nové, opakují se staré.

Lidé začnou s dietou, vydrží 2 měsíce, zhubnou 5 kg. Potom dieta skončí a naberou vše zpět, v případě špatně nastavené diety dokonce skončí s ještě většími tukovými zásobami než před jejím začátkem.

 

Co se však nemění jsou principy hubnutí:

 

  • Pokud budete jíst méně než kolik denně spálíte – zhubnete.
  • Pokud budete jíst více, než denně spálíte – přiberete.
  • Pokud budete jíst tolik co denně spálíte – zůstanete stejní.

 

 

Pamatujte, neexistuje „nejvhodnější dieta“. Všechny se stejně ve výsledku zakládají na výpočtu kalorií. Pokud ne, buď nefungují, nebo po jejím vysazení naberete pravděpodobně více tuku, než jste měli před jejím začátkem.

Proto když už vybíráte specifický typ diety, udělejte si velkou laskavost = vyberte si JEN A POUZE takovou, u které si umíte představit její praktikování i za 2 měsíce, za 8 měsíců, za 4 roky…Pokud jste takovou dietu zatím nenašli, můj program Online Coachingu může být vhodný právě pro Vás.
Právě z těchto důvodů je důležité, abyste používali principy a aplikovali je na své vlastní stravování a nenechali se zlákat zbytečně extrémními „tajemstvími“ jak se dostat rychle do formy.

 

hubnuti principy 1

Pamatujte: Život je maratón, ne sprint. Pro dlouhodobý úspěch neexistují „rychlá řešení“.

 

Chceš se naučit více o stravování, jaks nastavit celkový příjem dne, jak se je vypočítat a celkově jak vést své hubnutí či nabírání efektivně dle moderních vědeckých poznatků? Koukni na můj videokurz:

Více o videokurzu