Koupit za 800Kč

Videokurz flexibilního stravování

153 videí,  celkem 20+ hodin

Platba kartou, přístupné ihned po zaplacení. Kupte ihned a od teď za 2 minuty už můžete sledovat.

Koupit za 800Kč

Základní informace o flexibilním stravování

Informace o tom, co to jsou kalorie, bílkoviny, sacharidy, vláknina, co ovlivňuje Váš výdej energie, co je to jojo efekt a jak a proč se vyplatí tomu rozumět.

Počáteční výpočty

Návod, jak si individuálně vypočíst ideální příjem kalorií, bílkovin, vlákniny, sacharidů a tuků na den.

Aktivity cvičení

Vysvětlení rozdílu mezi fitness tréninkem, klasickou aerobikou, HIIT a tipy na to, jakým způsobem maximalizovat efektivitu Vašeho fitness tréninku. V kurzu navíc najdete i databázi desítek cviků s vysvětlením, kruhové tréninky na doma i strategie progresivního přetížení.

Úprava stravy a tréninku

Jak si měřit míry, jak upravovat plán z týdnu na týden na základě dat, která o sobě sbíráte. Jak postupovat po ukončení diety, rozložení jídel a kompenzace překročení plánu.

Suplementy

Podrobné rozebrání různých suplementů, jejich efektivní dávkování na základě vědeckých studií a samozřejmě odhalení neefektivních doplňků stravy.

Nestandardní situace a mýty

Mýty a zbytečná omezení, vysvětlení proč jsou nesmyslná, uvedení do kontextu a doporučení vyplývající z moderních vědeckých poznatků.

Koupit za 800Kč

Videokurz flexibilního stravování

153 videí,  celkem 20+ hodin

Platba kartou, přístupné ihned po zaplacení. Kupte ihned a od teď za 2 minuty už můžete sledovat.

Koupit za 800Kč

Malá ochutnávka – náhled jednoho z videí

Martin Barna

Váš průvodce efektivního stravování

Kromě videokurzu se vám mohu věnovat i formou pravidelného online koučingu.

Mí klienti říkají

S Martinem už několik měsíců spolupracuju v oblasti nutrition coachingu. Nutno podotknout, že u jiných – již zmiňovaných forem – jsem nevydržela déle než 3 měsíce, jelikož výsledky se nedostavovaly. Martin je velice trpělivý, vysvětluje, nekárá, ale radí. Cítím se s ním, i přes svou nedisciplinovanost, jako partner a nebojím se přiznat chyby. Mohu s ním naprosto otevřeně hovořit o všem. Konečně rozumím tomu, jak funguje mé tělo a přes zdravotní potíže, které jsem uvedla, snižujeme mou astrologickou hmotnost na úroveň člověka. (Hned v prvním měsíci jsem se „smrskla“ o 9 cm v pase a to jsem měla i mou oblíbenou čokoládu :-)) Pravidelně reportuji co se kdy povedlo, kdykoliv mám dotaz, mohu se zcela bez obav obrátit ohledně konzultace. Čeho si skutečně cením nejvíce a co vnímám jako opravdu silnou stránku Martinové osobnosti je jeho umění motivovat.. nakopnout.. rozžehnout oheň … Tím, že mi věří, začínám zase já věřit sama sobě. A vrátit ztracenou důvěru nedokáže jen tak někdo. Za mě je to frajer ! A já zase věřím tomu, že budu kočka.

Pavla Hojgrová, Manažer ve společnosti GE Money Bank

Martina bych doporučila každému, kdo se sebou chce něco dělat a chce to dělat správně. Díky němu vím, proč dělám, to co dělám, jak to dělám a jak to můžu dělat lépe. Martin je pro mě nejen dozorčím, kterého potřebuju, ale také podporou a motivátorem a hlavně – dělá to jinak než ostatní. Při každém kroku se maximálně přizpůsobuje mým potřebám a přáním, zajímá ho i to, jak se cítím, odpovídá na množství dotazů a vysvětluje mi vše, co chci znát. Takže velké díky Marťo za to, že jsi mě naučil jinému pohledu na sebe sama, že se za sebe už nemusím stydět a že jsi mi pomohl dostat se tam, kde jsem.

Alexandra Žilíková, Senior Asistent GE Money Bank

Kontaktovat tě a požádat tě o spolupráci co se týče jídelníčku a cvičení bylo to nejlepší, co jsem mohla pro sebe v oblasti výživy a sportu mohla udělat. Začátky byly pro mě krušné a vím, že pořád jsem na začátku cesty, ale alespoň trochu jsem pochopila že se jídla nemusím bát. Nyní vím, jak se zachovat když to jeden den s jídlem přeženu nebo třeba nenajím potřebné množství jídla. Komunikace s tebou byla skvělá a rychlá. Umíš poradit, popřípadě vysvětlit některé věci „lidsky“ :D, dokážeš se vcítit do druhých. Otevřel jsi mi i oči v oblasti cvičení. Úplně jsem přehodnotila svůj bývalý názor, že aerobní cvičení je nejlepší a silové jen pro chlapy. Byla jsem s tebou moc spokojená. Hodně se mi líbí tvé články na FB, kde vysvětluješ jak a co funguje. Až se z těch změn co u mě nastaly vyhrabu a adaptuju tak se na tebe znovu obrátí.

Radka Dušová

V životě se snažím obklopit lidmi, kteří jsou ve svém oboru ti nejlepší. Kteří jsou v mnohém lepší než já sám. Dlouho jsem věřil tomu, ze vím jak jist, myslel jsem si, ze se stravuji dobre a zdrave. Ale výsledky nikde. Po prvním setkání s Martinem, kdy mi vysvětlil par věci jsem se rozhodl to vyzkoušet a zpětné mohu s klidným srdcem říct, ze to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem udělal. Přístup, profesionlita, fakta založena na výzkumech a hlavně, díky tomuto člověku, jsem začal chápat jak jídlo funguje. Žádný jídelníček, žádné po-pa. Pochopení fungování a individuální přístup. Povolanejsi člověk v České Republice není a jsem přesvědčen, ze brzy to budou vědět i vaši známí. Martine moc děkuji za rady, informace i přátelský a profesionální přístup. Pokud čtete těchto par řádku a ještě nejste rozmyšlení, udělejte to pro sebe a vyzkoušejte to. Dam své jméno na to, ze budete nadšeni! Stejně jako já.

Matěj Misar

Ahojky Marťo, chtěla bych se s tebou podělit s mojí velkou radostí!!! Díky tobě!!! Jsem hrozně ráda, že jsem tě poznala. Tvůj coaching udělal ze mě spokojeného člověka. Nevěřila jsem, že to ještě někdy půjde…ale jde. Dnes ráno váha 62,3 z 68 kg. Po dvou měsících. Paráda. Teď momentálně coaching s tebou musím přerušit, ale jakmile pořeším, jdu do toho znovu, protože chci více…Ještě jednou, mnohokrát děkuji. Cítím se hrozně dobře. Díky tobě

Petra Chlopková, zdravotní sestra

Všude tuhle formu stravování doporučuji – už jsem naočkovala jednu kámošku, tak možná, že by se ti mohla ozvat musím říct, že se mi vlastně NIKDY NEPODAŘILO DRŽET NĚJAKÝ STRAVOVACÍ REŽIM TAKTO DLOUHO!!!! a je to z toho důvodu, že mám prostě pocit, že mě to nijak neomezuje a nic „nedržím“ prostě si jen vymyslím na co mám chuť a snažím se to poskládat tak, aby to dávalo smysl což je bomba a když sem tam ujedu, nebo prostě máme nějako oslavu (Duben bude náročný), tak to prostě a jednoduše zohledním v dalších dnech, takže SUPER! … i vlastně v posledním týdnu, jsem měla pár „prasáckých“ jídel a stejně to šlo dolů.

Alena Grelová

Martina jako výživového coache jsem nějakou tu dobu sledoval na fb stránce. Hodně mě zaujal jakým stylem dělá svou práci. Nějakou dobu mi trvalo než jsem se rozhoupal, ale nakonec to stálo za to. Dělá to jinak než všichni ostatní a po zkušenosti můžu říct, že tento způsob coachování dělá skvěle. Je to chlap na správném místě a dělá to co ho baví. Znám hodně lidí co si drží striktně jídelníček na míru, ovšem to pro mě a mnohé není cesta, proto jsem zvolil Martina. Nikdy jsem nějak neměl problémy s váhou, ale potřeboval jsem nějaký ten tuk ubrat a s Martinem jsem shodil 10 kilo za 3 měsíce. Ovšem 10 kilo? O to už tu nejde jak jsem se dozvěděl od Martina. Nejdůležitější jsou míry a ty šly taky krásně dolů. Díky Martinovi vím o jídle a o svém těle zase o dost více a hlavně už o jídle přemýšlím jinak a zjišťuju si kontext. Abych to shrnul, Martina doporučuji všemi deseti.

Tomáš Ivánek, student, cestovatel

Představte si, že u sebe budete mít na telefonu stále člověka, který ví přesně, co říká a jak to říká. Představte si, že je to Nutriční Coach, který Vám dokáže vždy poradit, motivovat a podporovat Vás k posunu za vysněným výsledkem a nebude Vám bulíkovat kraviny na nos. Představte si, že budete moci jíst téměř cokoliv – jen ve správné formě co se týká poměru živin – a když budete jíst jeden den blbě, další dny to budete umět dohnat. Tohle všechno umí Marťas. Ukáže Vám, co s Vámi dělá různý poměr živin v jídelníčku velice nenásilnou formou. Zhubneš – víš proč. Nabereš – víš proč a cos dělal/a špatně. Je to člověk se selským rozumem, lidským přístupem s neustálou chutí se vzdělávat. Je neskutečné, kolik má stále energie, jak dokáže motivovat a jak na Vás přenáší chuť jít dál. Díky němu vím přesně, jak se chovat ke svému tělu – což má za následek stálý přísun energie k životu Pokud jen přemýšlíte o nutričním coachingu, můžu jen směle doporučit a níže dodávám výsledky za 3 měsíce spolupráce, z nichž jsem se měsíc ani nehla kvůli nemoci a i v tu dobu mi, chlapec, poradil a postavil na nohy.

Pavlína Martínková

Tímto bych chtěl poděkovat kouči Martinu Barnovi který si mě vzal pod svůj odborný dohled a splnil mi tak můj sen a vyrýsování břicha .Sám jsem ušel dlouhou cestu (27kg) a když už jsem se dostal do bodu kdy už váha nešla dolů, tak mi Marťas ukázal že to opravdu ještě jde a za cca 4 měsíce jsme sundali dolů ještě dalších 10 kg. Tímto mu chci velice poděkovat a těším se na další spolupráci kterou jsme právě rozjeli. Teď nás čeká nabírání neboli objem tak doufám, že to půjde stejně parádně jako dieta.

Lukáš Jindřich
Koupit za 800Kč

Videokurz flexibilního stravování

153 videí,  celkem 20+ hodin

Platba kartou, přístupné ihned po zaplacení. Kupte ihned a od teď za 2 minuty už můžete sledovat.

Koupit za 800Kč

Naše komunita

Další výhodou videokurzu je možnost spolupráce klientů k dosažení společného cíle. Vytvořil jsem soukromou Facebookovou skupinu určenou pro spolupráci, sdílení pokroků, zpětnou vazbu, otázky, články a recepty a společné učení a růst.

Často kladené otázky

Jak dlouhá jsou videa?

V základní verzi máme více než 150 videí. Celkový čas videí je přes 20 hodin.

Musím mít pro přístup k videím nainstalovanou nějakou aplikaci?

Ne. Stačí přístup jednoduše přes internet a to z Vašeho PC kdekoli na světě a kdykoli.

Co je cílem videokurzu? Co z toho budu mít?

Cílem kurzu je vzdělávání širší veřejnosti v oblasti výživy a práci se svou stravou v dietě a objemu. Zaměříme se také přímo na praktické návody na to, jak přesně sledovat svůj plán/míry a jak konkrétně upravovat cíle a plán během diety či nabírání.”

Koupit za 800Kč

Videokurz flexibilního stravování

153 videí,  celkem 20+ hodin

Platba kartou, přístupné ihned po zaplacení. Kupte ihned a od teď za 2 minuty už můžete sledovat.

Koupit za 800Kč