Každý z nás zažil ten stav, kdy si řekl, už toho bylo dost! Chci se cítit lépe, chci zhubnout, chci mít více energie. Jak na jednoduché a úspěšné hubnutí bez jojo efektu? Jak se vyznat ve všech mýtech, které po internetu kolují? Proč jsou pro nás klíčové bílkoviny? O tom všem si povídáme s Martinem Barnou.

Jak na jednoduché a úspěšné hubnutí bez jojo efektu? Jak se vyznat ve všech mýtech, které po internetu kolují? Proč jsou pro nás klíčové bílkoviny?


„Nálepka „vysoký  obsah proteinu,“ je jen marketingový tah. Mnohdy koupíte výrobek za pár kaček, který bude mít vyšší obsah bílkovin, než drahý produkt s označením „protein.“

Co si při hubnutí hlídat a proč? Jak se nestresovat nereálnými cíli a pocitem selhání? Proč se vykašlat na metu „10 000 kroků“? Jaké benefity nám přináší obyčejná chůze? A jak je to s věkem a rychlostí našeho metabolismu?“

„S věkem rychlost metabolismu neklesá. V padesáti můžete mít lepší formu a spalování než ve dvaceti.“

Be Effective

https://www.energiemi.cz/martin-barna-hubnuti-a-dobra-postava-neni-o-odrikani-739

Chceš se naučit více o stravování, jak si nastavit celkový příjem dne, jak si ho vypočítat a celkově jak vést své hubnutí či nabírání efektivně dle moderních vědeckých poznatků? Koukni na můj videokurz:

Více o videokurzu