Od 31/10 Vám se Sylvie Moocova (Profi Bikini Fitness) ukážeme jak správně postupovat po závodech, abyste udrželi rozumnou formu a zároveň „zotavili“. Dost lidí po závodech buď nadále napůl drží neudržitelný přístup ke stravě a tréninku, jako v přípravě před závody. Druhý extrém je zase takzvaný „fuck it / jebu to“ režim, kdy přiberou 10 kg tuků a to také pro další závody za pár měsíců/týdnů není udržitelné.

Reverzní dieta / Reverse dieting je jedna z možností, jak v tom najít balanc. Tuto strategii používá řada profesionálů IFBB a nejzkušenější člověk na toto téma je PhD Layne Norton, od kterého jsem se učil a v praxi tuto metodu s klienty po dietě používám již řadu let.

Není to pro každého, není to zázračná metoda. Je to prostě pouze efektivní strategický nástroj, jak chytře postupovat mezi závody či u běžné populace jak skloubit osobní život s udržením postavy po dietě.

Hlavní partner: FIT PARK Ostrava

Be Effective

Chceš se naučit více o stravování, jak si nastavit celkový příjem dne, jak si ho vypočítat a celkově jak vést své hubnutí či nabírání efektivně dle moderních vědeckých poznatků? Koukni na můj videokurz:

Více o videokurzu